Infohilfe Plus bietet Beratungs- und Übersetzungsdienste                                                       Kolofon  |   SPP  |   Kontakt
                 
Kolofon   |   SPP  |   Kontakt   |   Zaposlitev  |  Varstvo podatkov
Prednja stran -> Kontakt

Kontakt

Smo vzbudili vaše zanimanje?

Vabimo vas, da stopite z nami v stik.
Pokličite nas ali nam pišite.

Infohilfe Plus
Königstraße 71
90402 Nürnberg

Tel.: +49 (0)911 - 93 258 23
Faks: +49 (0)911 - 93 258 24
E-pošta: kontakt@infohilfe-plus.de

 

Naša ekipa:

Ruzica Tadic Tomaz Ružica Tadić Tomaz 
Lastnica / poslovodja
Svetovanje in prevajanje
Mobilni tel.: +49 (0)176 - 70 458 493
rttomaz@infohilfe-plus.de
Lidija Jahr-Weis Lidija Jahr-Weis, Dipl.-Ing. (FH)
Svetovalka
Mobilni tel.: +49 (0)176 - 70 016 988
lidija.jahr-weis@infohilfe-plus.de
Anton Jukic Anton Jukić, LL.M.Eur
Magister evropskega prava
Svetovalec/javno imenovan in splošno zaprisežen prevajalec in tolmač za hrvaški jezik
Mobil: +49 (0)173 - 35 462 02
ajukic@infohilfe-plus.de
Jasminka Grgic Jasminka Grgić
Javno imenovana in splošno zaprisežena prevajalka in tolmačka za bosanski, hrvaški in srbski jezik
jasminka.grgic@infohilfe-plus.de
Maria Jardiolin-Weis Maria Jardiolin-Weis
Javno imenovana in splošno zaprisežena prevajalka za bosanski in hrvaški jezik
Mobil: +49 (0)176 - 70 458 492
maria.weis@infohilfe-plus.de

 

Pot do nas

Najdete nas v središču Nürnberga, le nekaj minut peš od glavne železniške postaje v Nürnbergu, linij podzemne železnice U1, U2, U3 in tramvajskega in avtobusnega postajališča Hauptbahnhof, v neposredni bližini stolpa Königsturm, zato k nam z lahkoto prispete z javnimi prevoznimi sredstvi.

Če pridete z avtomobilom, lahko parkirate ob glavni železniški postaji ali na plačljivih javnih parkiriščih pred stavbo.

Z letališča Nürnberg prispete k nam z linijo podzemne železnice U2, s katero se peljete do postajališča Hauptbahnhof. Nato sledite tabli Altstadt in prispete neposredno na Königstraße. Najdete nas po približno 200 m na desni strani ceste.

 

 


Prikaži večji zemljevid

 

 

Infohilfe Plus odpravi jezikovne, kulturne in gospodarske ovire ter vam tako utira pot do cilja.

     Kolofon   |   SPP  |   Kontakt   |   Zaposlitev  |   Varstvo podatkov