Infohilfe Plus nudi usluge savjeta i prevoda                                                       Impresum  |   OUP  |   Kontakt
                 
Impresum   |   OUP  |   Kontakt   |   Posao  |  Zaštita podataka
Prva strana -> Kontakt

Kontakt

Interesuje Vas?

Kontaktirajte nas!
Jednostavno nazovite nas... ili pišite nam.

Infohilfe Plus
Königstraße 71
90402 Nürnberg

Tel.: +49 (0)911 - 93 258 23
Fax: +49 (0)911 - 93 258 24
E-Mail: kontakt@infohilfe-plus.de

 

Naš tim:

Ruzica Tadic Tomaz Ružica Tadić Tomaz 
Vlasnica / Direktorica
Savjetovanje i prevodi
Mobil: +49 (0)176 - 70 458 493
rttomaz@infohilfe-plus.de
Lidija Jahr-Weis Lidija Jahr-Weis, Dipl.-Ing. (FH)
Savjetnica
Mobil: +49 (0)176 - 70 016 988
lidija.jahr-weis@infohilfe-plus.de
Anton Jukic Anton Jukić, LL.M.Eur
Magistar europskog prava
Savjetnik i sudski tumač za hrvatski i njemački jezik
Mobil: +49 (0)173 - 35 462 02
ajukic@infohilfe-plus.de
Jasminka Grgic Jasminka Grgić
Sudski tumač za bosanski, hrvatski i srpski jezik
jasminka.grgic@infohilfe-plus.de
Maria Jardiolin-Weis Maria Jardiolin-Weis
Sudski prevodilac za bosanski i hrvatski jezik
Mobil: +49 (0)176 - 70 458 492
maria.weis@infohilfe-plus.de

 

Dolazak

Nalazimo se u centru Nürnberga, samo nekoliko minuta hoda od Glavne željezničke stanice i Autobuske stanice, u blizini stanice za linije metroa U1, U11, U2,U21 i U3 te tramvajske stanice, kao i u samoj neposrednoj blizini Kraljevoskog tornja (njem. Königsturm). Do nas jednostavno možete doći s javnim saobraćajem.

Oni koji dolaze osobnim automobilima mogu koristiti parkiralište na Glavnoj željezničkoj stanici, kao i javna parkirališna mjesta ispred naše zgrade, koja se naplaćuju.

Za one koji dolaze avionom: Od Aerodroma u Nirnbergu pa sve do Glavne željezničke stanice (njem. Hauptbahnof) vozi linija metroa U2. Potrebno je slijediti putokaz "Altstadt" i tako ćete stići do Königstraße. Naš ured se nalazi na desnoj strani ulice, udaljen od Glavne željezničke stanice oko 200 m.

 

 


Veću kartu pokazati

 

 

Infohilfe Plus krči Vam stazu do cilja uklanjajući jezične, kulturalne i ekonomske barijere na Vašem putu.

     Impresum   |   OUP  |   Kontakt   |   Posao  |   Zaštita privatnosti